15 czerwca 2018

Sportowe podsumowanie

Wraz z zakończeniem roku szkolnego nadeszła pora na podsumowania. Jednej z takich analiz poddano rywalizację sportową w ramach której uczniowie naszej szkoły w gminnej rywalizacji sportowej szkół podstawowych zajęli II miejsce, natomiast uczniowie oddziałów gimnazjalnych I miejsce. Szkoły zbierały punkty rywalizując w różnorodnych dyscyplinach sportowych w ciągu całego roku szkolnego. Dziękujemy uczniom. To dzięki ich zaangażowaniu osiągnęliśmy te bardzo dobre wyniki sportowe. Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego za ich pracę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wręczenia pucharów dokonał Wójt gminy Rędziny Paweł Militowski, który, stanął również do rywalizacji lekkoatletycznej z reprezentantami szkół. Gratulujemy wójtowi doskonałej kondycji fizycznej.
+4