4 kwietnia 2018

Karta Wielkanocna – konkurs

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną odbyło się 28.03.2018r. Dzieci z naszego przedszkola wykonały przepiękne kartki techniką dowolną. Ich różnorodność była ogromna, od zajączków po piękne pisanki, baranki oraz koszyczki wielkanocne. I miejsce otrzymały Olga Gęsiarz 5-latki oraz Maja Bałazy 3-latki, II miejsce otrzymał Kacper Bednarek 4-latki,natomiast wyróżnienie otrzymał Szymon Jończyk 4-latki. W konkursie brali również udział: Julia Bajerska, Marcel Dubiak, Antonina Kołodziej, Antonina Czernik, Zuzanna Nowak grupa dzieci 4-letnich, Oliwier Dondela, Liwia Kuras z grupy dzieci 5- letnich, Kaja Zalewska, Julia Denderska z grupy dzieci 6-letnich. W kategorii klas 1-3: I miejsce zdobył uczeń klasy 3 b Szymon Ligmanowski, III miejsce Daniel Ziomber z klasy 3 a i Daria Pyclik z klasy 3b. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Kozak z kl.3 b. W kategorii klas IV 4-6 Wyróżnienie Dominika Sobieraj i Amelia Majczak z klasy IV. W kategorii klas VII i gimnazjum I miejsce Natalia Wosik Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, i również wykonali piękne kartki. Ż yczymy dalszych sukcesów i wspaniałych nagród!