27 marca 2018

Gminny Konkurs Recytatorski

26 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach odbył się XX Gminny Konkurs Recytatorski, były to eliminacje do XXX REGIONALNYCH SPOTKAŃ Z POEZJĄ I PROZĄ „WRAŻLIWOŚĆ NA SŁOWA” dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej organizowanych przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas I-III: Igor Krzyszczyk z kl. I b, Daniel Ziomber z kl. III a oraz Agnieszka Szafraniec z kl. III b. Uczniowie Ci osiągnęli wysokie miejsca. I miejsce Daniel Ziomber, który jednocześnie weźmie udział w dalszym etapie konkursu. II miejsce zajęła Agnieszka Szafraniec III miejsce zajął Igor Krzyszczyk W kategorii klas gimnazjalnych I miejsce zajęła nasza uczennica Roksana Biskup. Gratulujemy i życzymy sukcesów na wyższych etapach konkursu. Celem konkursu było zachęcenie uczestników do obcowania z literaturą, do poszukiwania wartościowych literacko tekstów poetyckich i prozy, do wyłonienia utalentowanych młodych osób. Cieszymy się, że udział w konkursie umożliwił uczestnikom i ich opiekunom integrację i wymianę doświadczeń. Uczniów przygotowały panie: Joanna Kmiecik ,Małgorzata Dziuba ,Bernadetta Józefowska, Alicja Piwowarczyk