7 marca 2018

Szachowe sukcesy

W dniu 6.03.2018 drużyna uczniów naszej szkoły pod opieką mgr Barbary Wawrzak (prowadzącej zajęcia szachowe ) w składzie: dziewczęta - Martyna Stoszek i Aleksandra Borkowska z kl. V, Zuzanna Lewkowicz z kl. VI oraz Eryk Zalewski z kl. VI, Mateusz Świącik, Adam Rychter i Kacper Szczepaniak z kl. VII wzięli udział w III Powiatowych Zawodach Szachowych w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzydlowie. Naszym największym sukcesem jest I m-ce drużynowe ( dziewczęta +chłopcy) oraz trzy I –sze miejsca w klasyfikacji indywidualnej dla: Aleksandry Borkowskiej, Eryka Zalewskiego, i Zuzanny Lewkowicz. • w kategorii dziewcząt kl. IV- V: I m-ce Aleksandra Borkowska kl. V II m-ce Martyna Stoszek kl. V • w kategorii dziewcząt kl. VI- VII- już po raz trzeci I m-ce zajęła Zuzanna Lewkowicz • Z kolei w kat. chłopców kl. VI - VII: I m-ce Eryk Zalewski kl. VI; II m-ce Kacper Szczepaniak kl. VII; III m-ce Mateusz Świącik kl. VII; IV m-ce Adam Rychter kl. VII Drużyna z naszej szkoły oraz zdobywcy I –go, II –go i III m-ca w klasyfikacji indywidualnej zostali nagrodzeni pucharem i medalami. Gratulujemy i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów w tej dyscyplinie.