11 grudnia 2017

Spotkania z absolwentami

Rozpoczęliśmy realizację cyklu spotkań aktualnych uczniów oddziałów gimnazjalnych z absolwentami szkoły. Celem cyklu jest ukazanie sylwetek absolwentów, którzy osiągnęli sukces – zawodowy, życiowy. W ten sposób pragniemy zmotywować uczniów do twórczego wysiłku, pokazać, że poprzez sumienną, rzetelną pracę i wytrwałość można zrealizować ambitne plany. Świat stoi otworem przed tymi, którzy są gotowi, by podjąć wysiłek i realizować marzenia. W poniedziałek 11 grudnia 2017r, odbyło się pierwsze spotkanie. Naszym gościem była Agnieszka Lewkowicz. W rozmowie z uczniami opowiedziała o swoich pasjach, planach na przyszłość. Treningi fitness sprawiają jej ogromna radość, są pasją i na ten moment pomysłem na życie. To one ją motywują i w tym się spełnia.Agnieszka ma bardzo duże doświadczenie, bo od dziecka uprawiała sport. Często uczęszczała na różne szkolenia, wtedy pojawiały się nowe pomysły. Dodatkowo znajomi z pracy i inni trenerzy personalni są dla nie inspiracją.W murach tej szkoły przeżyła wiele miłych chwil, które na zawsze pozostaną w jej pamięci, a także poznała wielu wspaniałych ludzi, z którymi kontakt utrzymuje do dziś. Dziękujemy za miłe spotkanie i życzymy samych sukcesów.