9 grudnia 2017

“Pomocna dłoń”

Podsumowanie akcji Świąteczna Zbiórka Żywności. Na coroczną zbiórkę żywności organizowaną przez bank Gospodarki Żywnościowej w Częstochowie w dniach 1-3 grudnia 2017r. wzorem lat ubiegłych odpowiedzieli wolontariusze "Pomocna dłoń" z oddziałów gimnazjalnych ZSP nr 2 w Rędzinach, których opiekunem i założycielem grupy jest mgr Maria Musiał. W ciągu trzech dni 23 wolontariuszy zbierało żywność dla wielu rodzin, które obecnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Było to 11 uczniów z klas II oraz 12 uczniów z klas III. Kinga Michalak, Bartosz Tkaczyk, Natalia Wosik,Marta Mirowska,Aneta Porębińska, Martna Niwińska,Izabela Trojanowska,Wiktoria Ociepa,Martyna Gopoń,Oliwia Palacz,Julia Rozpondek,Karolina Siwek,Joanna Gawron,Oliwia Ciura,Adrianna Koźlik,Natalia Kubica,Patrycja Wawrzak,Paulina Rychter,Wiktoria Urbanowicz, Hania Kotowska,Milena Grad, Roksana Biskup. Gorące podziękowania za chęć niesienia pomocy wszystkim wolontariuszom.