7 grudnia 2017

Nasze bezpieczeństwo

6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu i szkole podstawowej w klasach I-III Panów Policjantów. Spotkanie dotyczyło szeroko pojętego bezpieczeństwa: Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, z kim można wsiąść do samochodu, a z kim nie?…. Nasze przedszkolaki jak również uczniowie klas I-III posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą chętnie dzieliły się z Panami Policjantami. Pokazały również, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać w różnych niebezpiecznych sytuacjach. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie nam tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.