5 grudnia 2017

Laureaci XII Powiatowego Konkursu Bożonarodzeniowego ” Anioły i pierniki”

Na konkurs napłynęły 643 Anioły oraz 184 pierniki. W kat. Anioły I Nagrodę otrzymali z klasy IV- Amelia Majczak , Amelia Gaborska, Bartosz Jamrozik,Blanka Gawron,Dawid Romańczuk, Wiktoria Brzóska, Szymon Ptak, Eryk Kasiński, Dominika Sobieraj z kl.V Julia Figzał,Natalia Jaruga, Nikola Porębińska, z kl.VI Patrycja Rybak, z oddziałów gimnazjalnych I nagrodę otrzymały: Natalia Kubica kl.IIIb, Patrycja Wawrzak kl.IIIB, Oliwia Palacz kl.II b, z klasy IV, Amelia Majczak , Amelia Gaborska, Bartosz Jamrozik, Blanka Gawron, Dawid Romańczuk, Wiktoria Brzóska, Szymon Ptak, Eryk Kasiński, Dominika Sobieraj z kl.V Julia Figzał, Natalia Jaruga, Nikola Porębińska, z kl.VI Patrycja Rybak, z oddziałów gimnazjalnych I nagrodę otrzymały: Natalia Kubica kl.IIIb, Patrycja Wawrzak kl.IIIB, Oliwia Palacz kl.II b, Kat.pierniki I nagrodę otrzymali z kl.IV Dominik Pabich, Eryk Kasiński z kl.VII Daria Kapuścińska, z oddziałów gimnazjalnych: Kinga Michalak z kl.III a, Aneta Porębińska,Marta Mirowska kl.IIIa. Wszystkim Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.